Neşeli Saklambaç / Harrr! Harrr!

Elif'in evdeki tek müzikli kitabı "Neşeli Saklambaç". Bu kitabı farklı yerlerde görünce merak edip almıştım. Biraz da Elif'in tepkisini görmek istemiştim açıkçası.
Aldığımız ilk günden beri Elif çok sevdi bu kitabı.


Kitabın içerisinde neşeli bir saklambaç var aslında ama Elif uzun zamandır diğer kapakçıkları kaldırmdan sağ alttaki hayvanlara yöneliyor hemen. Gerçek seslerini duymak çok hoşuna gidiyor ve eğlendiriyor onu.
Özellikle de aslan:
Bu sayfa kopmuştu, hemen yama yaptık.
Bizdeki "Neşeli Saklambaç" kitabının performansı ise ne yazık ki yarı yarıya. Yani pillerinden mi yoksa temassızlıktan mıdır bilmiyorum, bir gün çalışıyorsa diğer gün çalışmayabiliyor.
Çalışmadığında da biz kendimiz seslendiriyoruz hayvanları ama Elifte haliyle bir hayal kırıklığı yaşanıyor. Ne yapalım, bunu da öğrenmesi gerek :)

* Bu kitabın fiyatını ben biraz fazla bulmuştum açıkçası, o yüzden de indirimden aldım. Keşke bu tarz kitapların maliyeti de düşük olsa ve her çocuk bu nitelikli kitaplara ulaşabilse...
Google Plusda paylaş

Lokum Çocuk Kütüphanesi

En büyük hayalim, sabah uyandığımda kendimi işe gidiyor gibi hissetmeden bisikletime binip deniz kenarındaki çocuk kütüphanemin kapısını açmak, yer minderlerine gömülüp kitaplarıma dalmak ve kitaplar hakkında sohbet edebileceğim misafirlerimi beklemek.

1 yorum:

  1. ah ya Sumru ya ikici aldığım müzikli kitap dala ilk gün Pa ram par çaaa aaaaa aaaaa Pa ram par çaa olmuştu :/
    ilk kitabı 'ben kimim? Ay' hala çok seviyor onda yırtık yok diş izleri mevcut :)))

    YanıtlaSil